FURNITURE / Tables / Blomsterbord 10381085
*
nr 1038 1085
Blomsterbord
String modell, length: 80 cm,
String modell, längd: 80 cm
Estimate:
800
Sold:
SEK 800
Auction date:
Monday May 16 2016
at 19:21:49
- Bid history
Time
Bidder
Bid
12/5 06:38:19
1
700 kr
16/5 19:16:39
2
600 kr
16/5 19:16:39
1
700 kr (Robot)
16/5 19:16:49
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blombänk blombänkar blomsterbord blomsterbänk blomsterbänkar bord string modell
-
8027 FLOWER TABLE
painted white. Length: 69 cm, width: 37 cm, height..//
Auction ends
in a week
20 maj at 19:01
*
Blomsterbord
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 1038 1085
Blomsterbord
String modell, length: 80 cm,
String modell, längd: 80 cm
Estimate: | 800 |
---|---|
Sold: | SEK 800 |
Auction date: |
Monday May 16 2016 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
12/5 06:38:19 | 1 | 700 kr |
16/5 19:16:39 | 2 | 600 kr |
16/5 19:16:39 | 1 | 700 kr (Robot) |
16/5 19:16:49 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blombänk blombänkar blomsterbord blomsterbänk blomsterbänkar bord string modell
-
8027 FLOWER TABLE
painted white. Length: 69 cm, width: 37 cm, height..//
Auction ends
in a week
20 maj at 19:01